1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Uskana12
 2. Uskana12
 3. Uskana12
 4. Uskana12
 5. Uskana12
 6. Uskana12
 7. Uskana12
 8. Uskana12
 9. Uskana12
  Forca shiptar
  Postuar nga: Uskana12, 14 Janar 2019 tek forumi: Të Ndryshme
 10. Uskana12
 11. Uskana12
 12. Uskana12
  Faleminderit per ndihmen
  Postuar nga: Uskana12, 29 Nëntor 2018 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 13. Uskana12
 14. Uskana12
 15. Uskana12
 16. Uskana12
  Cfar apeli duhet te dergoj
  Postuar nga: Uskana12, 29 Nëntor 2018 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 17. Uskana12
 18. Uskana12
 19. Uskana12
 20. Uskana12