1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Zeshkani200
  jo. spo ban se i jemi a 2000
  Postuar nga: Zeshkani200, 19 Shtator 2021 në ora 19:49 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 2. Zeshkani200
 3. Zeshkani200
  dergoma
  Postuar nga: Zeshkani200, 16 Shtator 2021 në ora 19:08 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 4. Zeshkani200
  flm po windows 10 a i ban
  Postuar nga: Zeshkani200, 16 Shtator 2021 në ora 18:15 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 5. Zeshkani200
 6. Zeshkani200
 7. Zeshkani200
 8. Zeshkani200
 9. Zeshkani200
 10. Zeshkani200
 11. Zeshkani200
 12. Zeshkani200
 13. Zeshkani200
 14. Zeshkani200
  nuk te qon kod ky
  Postuar nga: Zeshkani200, 6 Korrik 2021 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 15. Zeshkani200
  dergoma privat
  Postuar nga: Zeshkani200, 5 Korrik 2021 tek forumi: Microsoft Windows
 16. Zeshkani200
  ku e more
  Postuar nga: Zeshkani200, 4 Korrik 2021 tek forumi: Microsoft Windows
 17. Zeshkani200
  si ta. marrim. Windows 11
  Postuar nga: Zeshkani200, 3 Korrik 2021 tek forumi: Microsoft Windows
 18. Zeshkani200
  ku me shkarku
  Postuar nga: Zeshkani200, 27 Qershor 2021 tek forumi: Microsoft Windows
 19. Zeshkani200
 20. Zeshkani200
  flm shum
  Postuar nga: Zeshkani200, 18 Qershor 2021 tek forumi: Windows