1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Vigan Morina
 2. Vigan Morina
 3. Vigan Morina
 4. Vigan Morina
 5. Vigan Morina
  haha hahahaha
  Postuar nga: Vigan Morina, 22 Tetor 2016 tek forumi: Shpenzime dhe Përfitime
 6. Vigan Morina
 7. Vigan Morina
 8. Vigan Morina
 9. Vigan Morina
 10. Vigan Morina
 11. Vigan Morina
 12. Vigan Morina
 13. Vigan Morina
  Sa e shet faqe e par
  Postuar nga: Vigan Morina, 27 Mars 2016 tek forumi: Shitje
 14. Vigan Morina
  Profile Post

  Single

  Single
  Status update by Vigan Morina, 25 Shkurt 2016
 15. Vigan Morina
 16. Vigan Morina
 17. Vigan Morina
 18. Vigan Morina
 19. Vigan Morina
 20. Vigan Morina
  e kom shit 30 euro :)
  Postuar nga: Vigan Morina, 2 Shkurt 2016 tek forumi: Shitje