1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Dr0mas
 2. Dr0mas
 3. Dr0mas
 4. Dr0mas
 5. Dr0mas
 6. Dr0mas
 7. Dr0mas
 8. Dr0mas
 9. Dr0mas
 10. Dr0mas
 11. Dr0mas
 12. Dr0mas
 13. Dr0mas
 14. Dr0mas
 15. Dr0mas
 16. Dr0mas
 17. Dr0mas
 18. Dr0mas
 19. Dr0mas
  ku mund te ble ethereum?
  Postuar nga: Dr0mas, 5 Gusht 2017 tek forumi: Bitcoin
 20. Dr0mas
  ironi
  Postuar nga: Dr0mas, 13 Korrik 2017 tek forumi: HTML // CSS // JavaScript