1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Artiol
 2. Artiol
 3. Artiol
 4. Artiol
 5. Artiol
 6. Artiol
 7. Artiol
 8. Artiol
 9. Artiol
 10. Artiol
 11. Artiol
 12. Artiol
  Profile Post Comment

  Jo, i ka kalu koha gati.

  Jo, i ka kalu koha gati.
  Profile Post Comment by Artiol, 13 Qershor 2016
 13. Artiol
  Blej grupe 100k, 99% USA aktiv
  Status update by Artiol, 4 Qershor 2016
 14. Artiol
  Profile Post

  Blej grupe 100k, 99

  Blej grupe 100k, 99
  Status update by Artiol, 4 Qershor 2016
 15. Artiol
 16. Artiol
 17. Artiol
 18. Artiol
 19. Artiol
 20. Artiol