1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Juerald
  SH Mire :)
  Postuar nga: Juerald, 20 Nëntor 2010 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 2. Juerald
 3. Juerald
 4. Juerald
 5. Juerald
 6. Juerald
 7. Juerald
 8. Juerald
 9. Juerald
  Per cfare CS E ke fjalen t ?
  Postuar nga: Juerald, 20 Nëntor 2010 tek forumi: Counter Strike
 10. Juerald
 11. Juerald
 12. Juerald
  Besoj se mund ta gjesh ne forume warez....
  Postuar nga: Juerald, 19 Nëntor 2010 tek forumi: Tjera
 13. Juerald
 14. Juerald
 15. Juerald
 16. Juerald
 17. Juerald
  vl e kan heq .
  Postuar nga: Juerald, 19 Nëntor 2010 tek forumi: Mësime
 18. Juerald
 19. Juerald
 20. Juerald