1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. acceeppT. =).
 2. acceeppT. =).
  Posto

  Ubuntu 10.10

  gjithashtu kam 4vite qe perdori ubuntu 10.10
  Postuar nga: acceeppT. =)., 11 Nëntor 2012 tek forumi: GNU/Linux
 3. acceeppT. =).
  ./root
  Postuar nga: acceeppT. =)., 28 Qershor 2012 tek forumi: Counter Strike
 4. acceeppT. =).
  Faleminderit, 3ve:)
  Postuar nga: acceeppT. =)., 28 Qershor 2012 tek forumi: Punimet Tuaja
 5. acceeppT. =).
 6. acceeppT. =).
 7. acceeppT. =).
  ke mujt edhe ma mir
  Postuar nga: acceeppT. =)., 27 Qershor 2012 tek forumi: Punimet Tuaja
 8. acceeppT. =).
 9. acceeppT. =).
 10. acceeppT. =).
 11. acceeppT. =).
 12. acceeppT. =).
 13. acceeppT. =).
 14. acceeppT. =).
 15. acceeppT. =).
 16. acceeppT. =).
  password : visargj
  Postuar nga: acceeppT. =)., 7 Janar 2012 tek forumi: PHP // ASP // Python
 17. acceeppT. =).
 18. acceeppT. =).
 19. acceeppT. =).
 20. acceeppT. =).