1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. dikario
 2. dikario
 3. dikario
 4. dikario
  Posto

  Pumma(H)

  Mire se erdhe
  Postuar nga: dikario, 13 Mars 2011 tek forumi: Prezantimi
 5. dikario
 6. dikario
  Posto

  armanndd

  mirserdhe
  Postuar nga: dikario, 5 Shkurt 2011 tek forumi: Prezantimi
 7. dikario
  Mir se ki ardh
  Postuar nga: dikario, 4 Shkurt 2011 tek forumi: Prezantimi
 8. dikario
 9. dikario
  hahah qfar tripi hahahh
  Postuar nga: dikario, 1 Shkurt 2011 tek forumi: Faqet Shqiptare
 10. dikario
 11. dikario
 12. dikario
 13. dikario
 14. dikario
  ju flm shum shum
  Postuar nga: dikario, 6 Janar 2011 tek forumi: Kërko Dizajne
 15. dikario
 16. dikario
 17. dikario
 18. dikario
 19. dikario
 20. dikario