1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. BesiAlbania
 2. BesiAlbania
 3. BesiAlbania
 4. BesiAlbania
 5. BesiAlbania
 6. BesiAlbania
 7. BesiAlbania
 8. BesiAlbania
 9. BesiAlbania
 10. BesiAlbania
 11. BesiAlbania
 12. BesiAlbania
 13. BesiAlbania
 14. BesiAlbania
 15. BesiAlbania
 16. BesiAlbania
 17. BesiAlbania
 18. BesiAlbania
  Thread

  Google ads

  Ja vlen te vendosim google ads ne nje web shqiptar ???
  Temë nga: BesiAlbania, 13 Janar 2016, 2 replies, tek forumi: Google AdSense
 19. BesiAlbania
 20. BesiAlbania