1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. D4n[G]3R
  ssshkOOW3e and oo7
  Postuar nga: D4n[G]3R, 2 Shtator 2010 tek forumi: Counter Strike
 2. D4n[G]3R
 3. D4n[G]3R
 4. D4n[G]3R
  Posto

  awp_opoja

  yess AWP_OPOJA
  Postuar nga: D4n[G]3R, 2 Shtator 2010 tek forumi: Counter Strike