1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. viS
  Thread

  LOGO

  Logo per klientin tim (Rap-Music) Punar me AI [img] [img]
  Temë nga: viS, 12 Janar 2012, 1 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 2. viS
  Me pelqen. Suksese ke talent.!;-)
  Postuar nga: viS, 11 Janar 2012 tek forumi: Punimet Tuaja
 3. viS
  Thread

  Logo

  [img] [img]
  Temë nga: viS, 4 Janar 2012, 4 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 4. viS
  [img] [img] [img]
  Temë nga: viS, 4 Janar 2012, 1 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 5. viS
 6. viS
  Tema do te mbyllet. Lexoj rregulat
  Postuar nga: viS, 31 Dhjetor 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 7. viS
 8. viS
 9. viS
 10. viS
  Thread

  Design by viS

  Rapper from Germany. [img]
  Temë nga: viS, 23 Dhjetor 2011, 4 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 11. viS
 12. viS
 13. viS
 14. viS
 15. viS
 16. viS
 17. viS
  Punimi i 4 me pelqen. Suksese
  Postuar nga: viS, 5 Tetor 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 18. viS
 19. viS
  WTF, SHIT HAHA
  Postuar nga: viS, 29 Shtator 2011 tek forumi: Video Interesante
 20. viS
  Nice :)
  Postuar nga: viS, 29 Shtator 2011 tek forumi: Resurse për Dizajn