1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. entor
  Perdor ate qe di me mire!
  Postuar nga: entor, 7 Janar 2019 tek forumi: Programim
 2. entor
 3. entor
 4. entor
  Shume pa kuptim ke fol.
  Postuar nga: entor, 13 Qershor 2018 tek forumi: Projektet Tuaja
 5. entor
 6. entor
 7. entor
 8. entor
 9. entor
 10. entor
 11. entor
 12. entor
 13. entor
 14. entor
 15. entor
 16. entor
 17. entor
 18. entor
 19. entor
  Shiko -> https://stripe.com/
  Postuar nga: entor, 16 Nëntor 2017 tek forumi: Programim
 20. entor