1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. The Star
  [img]
  Temë nga: The Star, 26 Nëntor 2012, 7 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 2. The Star
 3. The Star
 4. The Star
  [img]
  Temë nga: The Star, 28 Nëntor 2011, 3 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 5. The Star
 6. The Star
  Faleminderit :)
  Postuar nga: The Star, 6 Gusht 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 7. The Star
 8. The Star
 9. The Star
  Faleminderit shume :-)
  Postuar nga: The Star, 5 Gusht 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 10. The Star
  [img]
  Temë nga: The Star, 4 Gusht 2011, 22 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 11. The Star
 12. The Star
 13. The Star
 14. The Star
 15. The Star
 16. The Star
 17. The Star
 18. The Star
 19. The Star
 20. The Star