1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. BeraD
 2. BeraD
  thnx all
  Postuar nga: BeraD, 27 Gusht 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 3. BeraD
 4. BeraD
  tjeter :)
  Postuar nga: BeraD, 18 Korrik 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 5. BeraD
  3D sosht kjo bro !
  Postuar nga: BeraD, 17 Korrik 2011 tek forumi: 2D & 3D
 6. BeraD
  Prap knej me 1 sen trij shpresoj qe te ju pilqej ! [img]
  Temë nga: BeraD, 17 Korrik 2011, 5 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 7. BeraD
  Posto

  Dreamland |

  Pa tjeter do te mundohem, Faleminderit .
  Postuar nga: BeraD, 20 Qershor 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 8. BeraD
 9. BeraD
 10. BeraD
  Faleminderit Tjer ?
  Postuar nga: BeraD, 11 Qershor 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 11. BeraD
 12. BeraD
 13. BeraD
 14. BeraD
  Thread

  EMINEM

  Bashkpunim me goony. Fillimi i tij [img] Mbarimi im [img]
  Temë nga: BeraD, 21 Maj 2011, 5 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 15. BeraD
 16. BeraD
  Posto

  Zoumz

  Per znz gjithqka osht e bukur bro:)
  Postuar nga: BeraD, 15 Maj 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 17. BeraD
 18. BeraD
  Thnx All !
  Postuar nga: BeraD, 8 Maj 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 19. BeraD
  Thnx !
  Postuar nga: BeraD, 6 Maj 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 20. BeraD