1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Tigerman
  Pershendetje, mir se erdhe.
  Postuar nga: Tigerman, 2 Qershor 2020 tek forumi: Prezantimi
 2. Tigerman
 3. Tigerman
 4. Tigerman
 5. Tigerman
 6. Tigerman
  Mire se erdhe!
  Postuar nga: Tigerman, 18 Janar 2019 tek forumi: Prezantimi
 7. Tigerman
 8. Tigerman
 9. Tigerman
  Mire se erdhe!
  Postuar nga: Tigerman, 13 Janar 2019 tek forumi: Prezantimi
 10. Tigerman
 11. Tigerman
 12. Tigerman
 13. Tigerman
 14. Tigerman
 15. Tigerman
 16. Tigerman
 17. Tigerman
 18. Tigerman
 19. Tigerman
  Pershendetje Arlind dhe mirsevjen
  Postuar nga: Tigerman, 12 Nëntor 2018 tek forumi: Prezantimi
 20. Tigerman