1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Toxici
 2. Toxici
  Posto

  ndihm ndihm

  boni veq refresh :P
  Postuar nga: Toxici, 24 Shkurt 2013 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 3. Toxici
 4. Toxici
 5. Toxici
 6. Toxici
 7. Toxici
 8. Toxici
 9. Toxici
 10. Toxici
 11. Toxici
 12. Toxici
 13. Toxici
 14. Toxici
 15. Toxici
 16. Toxici
  ToXiC her ToXiC/Au .... DeLuX etj:F
  Postuar nga: Toxici, 19 Shkurt 2011 tek forumi: Counter Strike
 17. Toxici
 18. Toxici
 19. Toxici
 20. Toxici