1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. GunnerZh
 2. GunnerZh
 3. GunnerZh
 4. GunnerZh
 5. GunnerZh
  jooo_O
  Postuar nga: GunnerZh, 15 Nëntor 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 6. GunnerZh
 7. GunnerZh
  +1
  Postuar nga: GunnerZh, 5 Prill 2018 tek forumi: Biseda të Lira
 8. GunnerZh
 9. GunnerZh
 10. GunnerZh
 11. GunnerZh
 12. GunnerZh
 13. GunnerZh
 14. GunnerZh
 15. GunnerZh
 16. GunnerZh
 17. GunnerZh
  VPN master
  Postuar nga: GunnerZh, 11 Prill 2017 tek forumi: Shpenzime dhe Përfitime
 18. GunnerZh
 19. GunnerZh
 20. GunnerZh