1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. VDesign
 2. VDesign
 3. VDesign
 4. VDesign
 5. VDesign
 6. VDesign
  [IMG]
  Temë nga: VDesign, 24 Prill 2020, 4 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 7. VDesign
  [IMG]
  Temë nga: VDesign, 22 Prill 2020, 0 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 8. VDesign
 9. VDesign
  [IMG]
  Temë nga: VDesign, 4 Mars 2020, 0 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 10. VDesign
  [IMG] [IMG]
  Temë nga: VDesign, 2 Mars 2020, 0 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 11. VDesign
 12. VDesign
  [IMG] [IMG][/url]capture screen[/IMG]
  Temë nga: VDesign, 28 Dhjetor 2016, 2 replies, tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 13. VDesign
 14. VDesign
  [IMG]
  Temë nga: VDesign, 12 Dhjetor 2015, 0 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 15. VDesign
 16. VDesign
  [IMG]
  Temë nga: VDesign, 7 Dhjetor 2015, 4 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 17. VDesign
  V1 Simple [IMG] V2. [IMG]
  Temë nga: VDesign, 7 Dhjetor 2015, 6 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 18. VDesign
  Thread

  Itshqip Logo

  [IMG]
  Temë nga: VDesign, 2 Dhjetor 2015, 9 replies, tek forumi: Punimet Tuaja