1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. MEkaNIku
 2. MEkaNIku
 3. MEkaNIku
 4. MEkaNIku
  [MEDIA]
  Temë nga: MEkaNIku, 7 Mars 2018, 0 replies, tek forumi: Video Interesante
 5. MEkaNIku
  [MEDIA]
  Temë nga: MEkaNIku, 5 Mars 2018, 0 replies, tek forumi: Video Interesante
 6. MEkaNIku
 7. MEkaNIku
 8. MEkaNIku
 9. MEkaNIku
 10. MEkaNIku
 11. MEkaNIku
 12. MEkaNIku
 13. MEkaNIku
  Qka dmth fjala "Kompjuter" ?
  Temë nga: MEkaNIku, 19 Shkurt 2018, 4 replies, tek forumi: Kuize nga itShqip
 14. MEkaNIku
  [IMG]
  Temë nga: MEkaNIku, 17 Shkurt 2018, 25 replies, tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 15. MEkaNIku
  [MEDIA]
  Temë nga: MEkaNIku, 17 Shkurt 2018, 6 replies, tek forumi: Video Interesante
 16. MEkaNIku