1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. iamDardan
 2. iamDardan
 3. iamDardan
  misejen ne forumin it shqip
  Postuar nga: iamDardan, 9 Shtator 2018 tek forumi: Prezantimi
 4. iamDardan
  qqenka shit :9((((
  Postuar nga: iamDardan, 8 Shtator 2018 tek forumi: Shitje
 5. iamDardan
 6. iamDardan
  ne tirane shes une!!
  Postuar nga: iamDardan, 8 Shtator 2018 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 7. iamDardan
 8. iamDardan
  vshtir shum vllaaa
  Postuar nga: iamDardan, 8 Shtator 2018 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 9. iamDardan
 10. iamDardan
 11. iamDardan
 12. iamDardan
  jo nuk behet ot vlla
  Postuar nga: iamDardan, 8 Shtator 2018 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 13. iamDardan
 14. iamDardan
 15. iamDardan
 16. iamDardan
 17. iamDardan
 18. iamDardan
 19. iamDardan
  pagesa me btc ?//?
  Postuar nga: iamDardan, 6 Shtator 2018 tek forumi: Shitje
 20. iamDardan
  duket superrrr!!!!
  Postuar nga: iamDardan, 6 Shtator 2018 tek forumi: Shitje