1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. KMN
 2. KMN
  Profile Post

  React Developer

  React Developer
  Status update by KMN, 8 Mars 2021
 3. KMN
 4. KMN
  teper punime te mira:blush:
  Postuar nga: KMN, 20 Shkurt 2021 tek forumi: 2D & 3D
 5. KMN
 6. KMN
  500-600
  Postuar nga: KMN, 20 Shkurt 2021 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 7. KMN
 8. KMN
  mos u merrni me sene te kota
  Postuar nga: KMN, 7 Shkurt 2021 tek forumi: Bitcoin
 9. KMN
  Profile Post

  Frontend Developer ...

  Frontend Developer ...
  Status update by KMN, 1 Shkurt 2021
 10. KMN
 11. KMN
 12. KMN
 13. KMN
  Faleminderit
  Postuar nga: KMN, 14 Janar 2021 tek forumi: Projektet Tuaja
 14. KMN
 15. KMN
 16. KMN
 17. KMN
 18. KMN
 19. KMN
  Faleminderit
  Postuar nga: KMN, 31 Dhjetor 2020 tek forumi: Projektet Tuaja
 20. KMN