1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. ﴾.﴿
  @Samadhi lexo manual/help
  Postuar nga: ﴾.﴿, 15 Prill 2021 në ora 14:31 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 2. ﴾.﴿
  [IMG]
  Postuar nga: ﴾.﴿, 14 Prill 2021 në ora 07:40 tek forumi: Oferta dhe vende të lira pune
 3. ﴾.﴿
 4. ﴾.﴿
 5. ﴾.﴿
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
  Postuar nga: ﴾.﴿, 12 Prill 2021 në ora 08:23 tek forumi: Prezantimi
 6. ﴾.﴿
 7. ﴾.﴿
 8. ﴾.﴿
 9. ﴾.﴿
 10. ﴾.﴿
 11. ﴾.﴿
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
  Postuar nga: ﴾.﴿, 10 Prill 2021 tek forumi: Prezantimi
 12. ﴾.﴿
 13. ﴾.﴿
 14. ﴾.﴿
 15. ﴾.﴿
  [IMG]
  Postuar nga: ﴾.﴿, 5 Prill 2021 tek forumi: Oferta dhe vende të lira pune
 16. ﴾.﴿
  [IMG]
  Postuar nga: ﴾.﴿, 4 Prill 2021 tek forumi: Oferta dhe vende të lira pune
 17. ﴾.﴿
 18. ﴾.﴿
 19. ﴾.﴿
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
  Postuar nga: ﴾.﴿, 1 Prill 2021 tek forumi: Prezantimi
 20. ﴾.﴿
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
  Postuar nga: ﴾.﴿, 1 Prill 2021 tek forumi: Prezantimi