1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. DmcBabloki
  Do jan ba edhe me bashkepunime
  Postuar nga: DmcBabloki, 16 Nëntor 2014 tek forumi: Shitje
 2. DmcBabloki
  te shenova privat
  Postuar nga: DmcBabloki, 15 Nëntor 2014 tek forumi: Shitje
 3. DmcBabloki
  Jan merge
  Postuar nga: DmcBabloki, 14 Nëntor 2014 tek forumi: Shitje
 4. DmcBabloki
 5. DmcBabloki
  te shenova privat
  Postuar nga: DmcBabloki, 12 Nëntor 2014 tek forumi: Shitje
 6. DmcBabloki
 7. DmcBabloki
 8. DmcBabloki
 9. DmcBabloki
 10. DmcBabloki
 11. DmcBabloki
 12. DmcBabloki
 13. DmcBabloki
 14. DmcBabloki
 15. DmcBabloki
 16. DmcBabloki
 17. DmcBabloki
 18. DmcBabloki
  ta dergova
  Postuar nga: DmcBabloki, 18 Korrik 2014 tek forumi: Shitje
 19. DmcBabloki
 20. DmcBabloki
  te dergova mesazh
  Postuar nga: DmcBabloki, 16 Korrik 2014 tek forumi: Shitje