1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Valdrin Miftari
 2. Valdrin Miftari
 3. Valdrin Miftari
 4. Valdrin Miftari
 5. Valdrin Miftari
 6. Valdrin Miftari
 7. Valdrin Miftari
 8. Valdrin Miftari
 9. Valdrin Miftari
 10. Valdrin Miftari
 11. Valdrin Miftari
 12. Valdrin Miftari
 13. Valdrin Miftari
 14. Valdrin Miftari
  cmimi ?
  Postuar nga: Valdrin Miftari, 9 Maj 2019 tek forumi: Shitje
 15. Valdrin Miftari
 16. Valdrin Miftari
 17. Valdrin Miftari
 18. Valdrin Miftari
 19. Valdrin Miftari
 20. Valdrin Miftari