1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Platon OG
 2. Platon OG
 3. Platon OG
  blej faqe me ad break pm
  Temë nga: Platon OG, 8 Nëntor 2020, 0 replies, tek forumi: Blerje dhe ndërrime
 4. Platon OG
 5. Platon OG
  Pershendetje, Blej IG Shqip +10k PM
  Temë nga: Platon OG, 17 Qershor 2020, 0 replies, tek forumi: Blerje dhe ndërrime
 6. Platon OG
  +10k followers
  Postuar nga: Platon OG, 17 Prill 2020 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 7. Platon OG
 8. Platon OG
 9. Platon OG
 10. Platon OG
 11. Platon OG
 12. Platon OG
  Blej fb me friendsa shqip (4-5k) PM
  Temë nga: Platon OG, 7 Dhjetor 2018, 0 replies, tek forumi: Blerje dhe ndërrime
 13. Platon OG
  PM
  Postuar nga: Platon OG, 10 Nëntor 2018 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 14. Platon OG
 15. Platon OG
 16. Platon OG
 17. Platon OG
  1 prilli sod a
  Postuar nga: Platon OG, 26 Shtator 2018 tek forumi: Shpenzime dhe Përfitime
 18. Platon OG
  PM
  Postuar nga: Platon OG, 26 Shtator 2018 tek forumi: Shpenzime dhe Përfitime
 19. Platon OG
 20. Platon OG