1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. LiridonMurati
 2. LiridonMurati
 3. LiridonMurati
  Nokia Nseries N97-4
  Postuar nga: LiridonMurati, 4 Shtator 2012 tek forumi: Diskutime tjera
 4. LiridonMurati
 5. LiridonMurati
 6. LiridonMurati
 7. LiridonMurati
 8. LiridonMurati
 9. LiridonMurati
 10. LiridonMurati
 11. LiridonMurati
 12. LiridonMurati
 13. LiridonMurati
 14. LiridonMurati
 15. LiridonMurati
 16. LiridonMurati
  bravo shum tmira
  Postuar nga: LiridonMurati, 29 Gusht 2012 tek forumi: Punimet Tuaja
 17. LiridonMurati
  Posto

  HitmanG

  Mireserdhe kalofsh mire
  Postuar nga: LiridonMurati, 29 Gusht 2012 tek forumi: Prezantimi
 18. LiridonMurati
 19. LiridonMurati
 20. LiridonMurati