1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. kleo122
 2. kleo122
  Windows xp nuk qenka
  Postuar nga: kleo122, 6 Korrik 2014 tek forumi: Drivera
 3. kleo122
 4. kleo122
 5. kleo122
 6. kleo122
  Hej IBM spo hapet fare faqja >>
  Postuar nga: kleo122, 2 Korrik 2014 tek forumi: Drivera
 7. kleo122
 8. kleo122
 9. kleo122
 10. kleo122
 11. kleo122
 12. kleo122
 13. kleo122
 14. kleo122
 15. kleo122