1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. cHaosSs:=)
 2. cHaosSs:=)
 3. cHaosSs:=)
 4. cHaosSs:=)
 5. cHaosSs:=)
 6. cHaosSs:=)
 7. cHaosSs:=)
 8. cHaosSs:=)
  [IMG]
  Temë nga: cHaosSs:=), 24 Gusht 2017, 5 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 9. cHaosSs:=)
 10. cHaosSs:=)
  [IMG]
  Temë nga: cHaosSs:=), 18 Korrik 2017, 6 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 11. cHaosSs:=)
 12. cHaosSs:=)
 13. cHaosSs:=)
 14. cHaosSs:=)
  From drawing > [IMG] to Wallpaper > [IMG]
  Temë nga: cHaosSs:=), 24 Janar 2016, 1 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 15. cHaosSs:=)
 16. cHaosSs:=)
 17. cHaosSs:=)
  beje edhe nje app per android
  Postuar nga: cHaosSs:=), 18 Shkurt 2015 tek forumi: Faqet Shqiptare
 18. cHaosSs:=)
 19. cHaosSs:=)
 20. cHaosSs:=)