1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. shkelzen
 2. shkelzen
 3. shkelzen
 4. shkelzen
 5. shkelzen
 6. shkelzen
 7. shkelzen
 8. shkelzen
 9. shkelzen
 10. shkelzen
  flm shum dr_iton =D
  Postuar nga: shkelzen, 4 Prill 2014 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 11. shkelzen
 12. shkelzen
 13. shkelzen
 14. shkelzen
 15. shkelzen
 16. shkelzen
  Flm shum tema mbyllet
  Postuar nga: shkelzen, 4 Dhjetor 2013 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 17. shkelzen
 18. shkelzen
 19. shkelzen
 20. shkelzen
  Flm Ferid ...
  Postuar nga: shkelzen, 17 Nëntor 2013 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje