1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Ermal1
 2. Ermal1
 3. Ermal1
 4. Ermal1
 5. Ermal1
  MinGW GCC
  Postuar nga: Ermal1, 20 Korrik 2015 tek forumi: Programim
 6. Ermal1
  [IMG]
  Postuar nga: Ermal1, 20 Korrik 2015 tek forumi: Programim
 7. Ermal1
  [IMG]
  Temë nga: Ermal1, 20 Korrik 2015, 7 replies, tek forumi: Programim
 8. Ermal1
 9. Ermal1
 10. Ermal1
 11. Ermal1
  Per 32bit pom vyn
  Postuar nga: Ermal1, 27 Mars 2015 tek forumi: Drivera
 12. Ermal1
 13. Ermal1
  Falimenderit ditiendrit.
  Postuar nga: Ermal1, 18 Janar 2015 tek forumi: Programim
 14. Ermal1
 15. Ermal1
 16. Ermal1
 17. Ermal1
  Si te behem Wordpress developer?
  Temë nga: Ermal1, 5 Nëntor 2014, 6 replies, tek forumi: Programim
 18. Ermal1
 19. Ermal1
 20. Ermal1