1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. copyright
 2. copyright
 3. copyright
 4. copyright
 5. copyright
  Posto

  Pershendetje

  Edhe une pot tpershendes ty
  Postuar nga: copyright, 1 Shtator 2014 tek forumi: Prezantimi
 6. copyright
 7. copyright
 8. copyright
 9. copyright
 10. copyright
 11. copyright
  faleminderit qe te 2
  Postuar nga: copyright, 6 Gusht 2014 tek forumi: Ndihmë rreth rrjetave
 12. copyright
 13. copyright
 14. copyright
  Posto

  Pyetje GPS

  blaupunkt GPS per vetur ?
  Postuar nga: copyright, 29 Korrik 2014 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 15. copyright
 16. copyright
 17. copyright
  valet e wi-fi apo te mobilit
  Postuar nga: copyright, 18 Korrik 2014 tek forumi: Android
 18. copyright