1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. a.z
 2. a.z
  Faleminderit shum Njeri.Suksese!
  Postuar nga: a.z, 16 Maj 2020 tek forumi: Biseda të Lira
 3. a.z
  spo ma qet me kriju account?
  Postuar nga: a.z, 12 Maj 2020 tek forumi: Biseda të Lira
 4. a.z
 5. a.z
 6. a.z
 7. a.z
 8. a.z
 9. a.z
  Pse nuk po punon per momentin?
  Postuar nga: a.z, 9 Maj 2020 tek forumi: Projektet Tuaja
 10. a.z
 11. a.z
  Spo t'kuptoj?
  Postuar nga: a.z, 7 Mars 2020 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 12. a.z
 13. a.z
 14. a.z
 15. a.z
 16. a.z
 17. a.z
 18. a.z
 19. a.z
 20. a.z