1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. [GS]
 2. [GS]
 3. [GS]
 4. [GS]
 5. [GS]
 6. [GS]
  Te gjitha bohen OC
  Postuar nga: [GS], 10 Korrik 2012 tek forumi: Mësime
 7. [GS]
 8. [GS]
 9. [GS]
 10. [GS]
 11. [GS]
 12. [GS]
 13. [GS]
  OpenSUSE dhe Mint
  Postuar nga: [GS], 28 Janar 2012 tek forumi: GNU/Linux
 14. [GS]
 15. [GS]
 16. [GS]
 17. [GS]
 18. [GS]
 19. [GS]
 20. [GS]