1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. GunSpeR
 2. GunSpeR
 3. GunSpeR
 4. GunSpeR
 5. GunSpeR
 6. GunSpeR
 7. GunSpeR
 8. GunSpeR
 9. GunSpeR
  Shiko keto 2 Fanpage
  Postuar nga: GunSpeR, 12 Qershor 2017 tek forumi: Ethereum
 10. GunSpeR
 11. GunSpeR
  Posto

  RX 580

  Ketu e keni linkun se qfar paisje duhet me ble.
  Postuar nga: GunSpeR, 3 Qershor 2017 tek forumi: Ethereum
 12. GunSpeR
 13. GunSpeR
 14. GunSpeR
 15. GunSpeR
 16. GunSpeR
 17. GunSpeR
 18. GunSpeR
  Provo kete:
  Postuar nga: GunSpeR, 21 Maj 2017 tek forumi: Android
 19. GunSpeR
 20. GunSpeR
  Ketu i ke
  Postuar nga: GunSpeR, 15 Maj 2017 tek forumi: Diskutime tjera