1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Omerrr
 2. Omerrr
 3. Omerrr
 4. Omerrr
  okkk thnx vlla <3
  Postuar nga: Omerrr, 5 Prill 2015 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 5. Omerrr
  qe 2 or
  Postuar nga: Omerrr, 5 Prill 2015 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 6. Omerrr
 7. Omerrr
 8. Omerrr
 9. Omerrr
 10. Omerrr
 11. Omerrr
 12. Omerrr
 13. Omerrr
 14. Omerrr
 15. Omerrr
  thnxxx
  Postuar nga: Omerrr, 1 Prill 2015 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 16. Omerrr
 17. Omerrr
 18. Omerrr
 19. Omerrr
 20. Omerrr