1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. petriti11
 2. petriti11
 3. petriti11
 4. petriti11
 5. petriti11
  link pm dergoma
  Postuar nga: petriti11, 17 Dhjetor 2019 tek forumi: Shitje
 6. petriti11
  Dergoma pagesen pm
  Postuar nga: petriti11, 16 Maj 2019 tek forumi: Shitje
 7. petriti11
 8. petriti11
 9. petriti11
 10. petriti11
 11. petriti11
 12. petriti11
  Profile Post

  adsense

  adsense
  Status update by petriti11, 4 Korrik 2016
 13. petriti11
 14. petriti11
  Posto

  LOGO

  me ma ba 1 logo mue me qato tdhana ..
  Postuar nga: petriti11, 30 Dhjetor 2014 tek forumi: Kërko Dizajne
 15. petriti11
 16. petriti11
 17. petriti11
 18. petriti11
 19. petriti11
 20. petriti11