1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. NigguHzZ
 2. NigguHzZ
 3. NigguHzZ
  faleminderit shum
  Postuar nga: NigguHzZ, 22 Tetor 2015 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 4. NigguHzZ
 5. NigguHzZ
 6. NigguHzZ
 7. NigguHzZ
 8. NigguHzZ
 9. NigguHzZ
 10. NigguHzZ
 11. NigguHzZ
 12. NigguHzZ
 13. NigguHzZ
 14. NigguHzZ
 15. NigguHzZ
 16. NigguHzZ
  Posto

  ECDL TEST

  A ka nai pergjigjje se qe ni dit u bo !!
  Postuar nga: NigguHzZ, 18 Dhjetor 2012 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 17. NigguHzZ
 18. NigguHzZ
 19. NigguHzZ
 20. NigguHzZ