1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. simpatiku_
 2. simpatiku_
 3. simpatiku_
 4. simpatiku_
 5. simpatiku_
 6. simpatiku_
 7. simpatiku_
 8. simpatiku_
 9. simpatiku_
  faleminderit
  Postuar nga: simpatiku_, 3 Shtator 2014 tek forumi: Sistemet Operative
 10. simpatiku_
 11. simpatiku_
 12. simpatiku_
 13. simpatiku_
 14. simpatiku_
 15. simpatiku_
  flm po funksionon
  Postuar nga: simpatiku_, 13 Shkurt 2013 tek forumi: Mësime
 16. simpatiku_
 17. simpatiku_