1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. valongfx
  Profile Post

  Dizajner Grafik

  Dizajner Grafik
  Status update by valongfx, 2 Maj 2020
 2. valongfx
 3. valongfx
  THE BOLD FONT
  Postuar nga: valongfx, 2 Maj 2020 tek forumi: Kërko Dizajne