1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. ad ifixit1
 2. ad ifixit1
 3. ad ifixit1
 4. ad ifixit1
 5. ad ifixit1
  [MEDIA]
  Temë nga: ad ifixit1, 9 Mars 2019, 0 replies, tek forumi: iOS
 6. ad ifixit1
 7. ad ifixit1
 8. ad ifixit1
 9. ad ifixit1
 10. ad ifixit1
  [MEDIA]
  Temë nga: ad ifixit1, 1 Mars 2019, 3 replies, tek forumi: Android
 11. ad ifixit1
  Shoku te kam shkruar ne privat
  Postuar nga: ad ifixit1, 28 Shkurt 2019 tek forumi: Biseda të Lira
 12. ad ifixit1
 13. ad ifixit1
 14. ad ifixit1
 15. ad ifixit1
 16. ad ifixit1
 17. ad ifixit1
 18. ad ifixit1
 19. ad ifixit1
 20. ad ifixit1
  [MEDIA]
  Temë nga: ad ifixit1, 20 Shkurt 2019, 0 replies, tek forumi: Depo