1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. B3$!
 2. B3$!
 3. B3$!
 4. B3$!
 5. B3$!
 6. B3$!
 7. B3$!
 8. B3$!
 9. B3$!
  skam recycle bin ne D:
  Postuar nga: B3$!, 8 Shkurt 2015 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 10. B3$!
 11. B3$!
  Nuk ben
  Postuar nga: B3$!, 22 Nëntor 2014 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 12. B3$!
 13. B3$!
 14. B3$!
 15. B3$!
 16. B3$!
  Postuar nga: B3$!, 11 Shtator 2014 tek forumi: Diskutime tjera
 17. B3$!
 18. B3$!
 19. B3$!
 20. B3$!
  [IMG]
  Postuar nga: B3$!, 7 Korrik 2014 tek forumi: Biseda të Lira