1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. ilirr
 2. ilirr
  Pse spom bon qekjo theme ne Joomla? [img]
  Temë nga: ilirr, 7 Maj 2013, 2 replies, tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 3. ilirr
 4. ilirr
 5. ilirr
 6. ilirr
  [img]
  Temë nga: ilirr, 25 Mars 2011, 4 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 7. ilirr
  [img]
  Temë nga: ilirr, 11 Mars 2011, 7 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 8. ilirr
  Thread

  Edhe

  Moderator nese ka mundesi me fshi ket tem se pa qellim e kom hap
  Temë nga: ilirr, 7 Mars 2011, 0 replies, tek forumi: Kërko Dizajne
 9. ilirr
 10. ilirr
  [img]
  Temë nga: ilirr, 13 Shkurt 2011, 10 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 11. ilirr
 12. ilirr
 13. ilirr
  [img]
  Temë nga: ilirr, 3 Shkurt 2011, 11 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 14. ilirr
 15. ilirr
 16. ilirr
  [img] [img]
  Temë nga: ilirr, 2 Shkurt 2011, 2 replies, tek forumi: Punimet Tuaja