1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. drcoder
  Mire se erdhe.
  Postuar nga: drcoder, 25 Janar 2019 tek forumi: Prezantimi
 2. drcoder
 3. drcoder
 4. drcoder
 5. drcoder
 6. drcoder
  eshte http://vizitori.com/
  Postuar nga: drcoder, 27 Nëntor 2016 tek forumi: Faqet Shqiptare
 7. drcoder
 8. drcoder
 9. drcoder
 10. drcoder
 11. drcoder
 12. drcoder
 13. drcoder
 14. drcoder
 15. drcoder
 16. drcoder
 17. drcoder
 18. drcoder
 19. drcoder
 20. drcoder