1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. arton bytyqi
 2. arton bytyqi
 3. arton bytyqi
 4. arton bytyqi
 5. arton bytyqi
 6. arton bytyqi
 7. arton bytyqi
 8. arton bytyqi
 9. arton bytyqi
  Posto

  Pyetje Mysql

  ok ska lidhje edhe Anglisht
  Postuar nga: arton bytyqi, 15 Shkurt 2014 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 10. arton bytyqi
 11. arton bytyqi
  www.copy.com 15GB
  Postuar nga: arton bytyqi, 13 Shkurt 2014 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 12. arton bytyqi
 13. arton bytyqi
 14. arton bytyqi
  kjo ka qene
  Postuar nga: arton bytyqi, 25 Dhjetor 2013 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 15. arton bytyqi
 16. arton bytyqi