1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Donart
 2. Donart
 3. Donart
 4. Donart
 5. Donart
 6. Donart
  Welcome :)
  Postuar nga: Donart, 30 Dhjetor 2018 tek forumi: Prezantimi
 7. Donart
 8. Donart
 9. Donart
 10. Donart
 11. Donart
  Suksese.
  Postuar nga: Donart, 29 Nëntor 2018 tek forumi: Faqet Shqiptare
 12. Donart
 13. Donart
 14. Donart
  Mire se erdhe.
  Postuar nga: Donart, 22 Nëntor 2018 tek forumi: Prezantimi
 15. Donart
 16. Donart
 17. Donart
 18. Donart
  Mire se erdhe!
  Postuar nga: Donart, 14 Korrik 2018 tek forumi: Prezantimi
 19. Donart
 20. Donart
  Welcome
  Postuar nga: Donart, 10 Korrik 2018 tek forumi: Prezantimi