1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Nozzge
 2. Nozzge
 3. Nozzge
  pm
  Postuar nga: Nozzge, 11 Korrik 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 4. Nozzge
 5. Nozzge
 6. Nozzge
 7. Nozzge
 8. Nozzge
 9. Nozzge
 10. Nozzge
 11. Nozzge
 12. Nozzge
 13. Nozzge
 14. Nozzge
 15. Nozzge
  pm
  Postuar nga: Nozzge, 6 Shtator 2018 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 16. Nozzge
 17. Nozzge
  u shit flm . Mbyllet tema
  Postuar nga: Nozzge, 4 Shtator 2018 tek forumi: Shitje
 18. Nozzge
 19. Nozzge
  faqja vlla eshte 750 euro cmimi
  Profile post by Nozzge for epi, 3 Shtator 2018
 20. Nozzge
  U shit vlla 900 euro.
  Postuar nga: Nozzge, 22 Gusht 2018 tek forumi: Shitje