1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. FasteN
  Brravo , GJ
  Postuar nga: FasteN, 23 Tetor 2012 tek forumi: Mësimet e Përzgjedhura
 2. FasteN
  suksese pom pelqen
  Postuar nga: FasteN, 20 Tetor 2012 tek forumi: Microsoft Windows
 3. FasteN