1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Marioteam
 2. Marioteam
 3. Marioteam
 4. Marioteam
 5. Marioteam
 6. Marioteam
 7. Marioteam
 8. Marioteam
 9. Marioteam
  Cfare mund te bej?
  Postuar nga: Marioteam, 11 Dhjetor 2017 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 10. Marioteam
 11. Marioteam
 12. Marioteam
  https://imgur.com/cEjhwe4
  Postuar nga: Marioteam, 10 Dhjetor 2017 tek forumi: Problemet e zgjidhura
 13. Marioteam
 14. Marioteam
 15. Marioteam
  Ne fushen e informatikes
  Postuar nga: Marioteam, 18 Nëntor 2017 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 16. Marioteam
 17. Marioteam
 18. Marioteam
 19. Marioteam
 20. Marioteam