1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. doli`
 2. doli`
 3. doli`
 4. doli`
 5. doli`
 6. doli`
  Si mund me kriju Rigntone per NOKIA. ??
  Temë nga: doli`, 8 Shtator 2011, 2 replies, tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 7. doli`
 8. doli`
 9. doli`
 10. doli`
 11. doli`
  Si mund me ndreq ket error : Errors 80072ee2 ne msn
  Temë nga: doli`, 19 Qershor 2011, 2 replies, tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 12. doli`
 13. doli`
 14. doli`
 15. doli`
 16. doli`
 17. doli`
 18. doli`
 19. doli`
 20. doli`