1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. MaxxeR^
 2. MaxxeR^
 3. MaxxeR^
 4. MaxxeR^
  Profile Post

  Discord - 24/7

  Discord - 24/7
  Status update by MaxxeR^, 30 Tetor 2017
 5. MaxxeR^
 6. MaxxeR^
 7. MaxxeR^
 8. MaxxeR^
 9. MaxxeR^
  skgj vlla :)
  Postuar nga: MaxxeR^, 18 Tetor 2017 tek forumi: Counter Strike
 10. MaxxeR^
 11. MaxxeR^
 12. MaxxeR^
  [IMG]
  Temë nga: MaxxeR^, 18 Tetor 2017, 4 replies, tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 13. MaxxeR^
 14. MaxxeR^
 15. MaxxeR^